SATILIK GOLDEN KING

SATILIK GOLDEN KİNG

SATILIK GOLDEN KİNG DEDEKTÖR FİYATI : 6750 TL


alt

İKİNCİEL DEDEKTÖR,İKİNCİ EL GOLDEN KING DEDEKTÖR,3D GÖRÜNTÜ VEREBİLME ÖZELLİGİ SAYESİNDE DEDEKTÖRLERİN İÇERİSİNDE GÖRSELLİGİ EN İYİ DEDEKTÖRLERDEN BİRİDİR 4.MT. NET.6.MT. DERİNLERE KADAR SİNYAL 

GÖNDEREBİLME ÖZELLİGİ BULUNMAKTADIR. FUL BAKETİN İÇERİSİNDE DERİN ARAMA

 ANTENİ,KAMERA,GAZ SENSÖRÜ, BULUNMAKTADIR BU ÜRÜNLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN BİZE ARAYABİRSİNİZ. 

SATILIK DEDEKTÖR,SATILIK GOLDEN KİNG,SATILIK FİYATI........7000 TL

İKİNCİEL DEDEKTÖR,İKİNCİEL GOLDEN KİNG,İKİNCİ EL FİYATI....4700

KİRALIK DEDEKTÖR,KİRALIK GOLDEN KING, KİRALIK FİYATI...........500 TL

altaltalt 

SATILIK DEDEKTÖR KİNG DEDEKTÖR,EKRANLI DEDEKTÖR GOLDEN KİNG TAMAMIYLA dijital olan bu arayüzde hem tüm hareketlerinizi gerçek zamanli olarak izleyebilir hem de ayni arayüzün içinde bulunan SCOPE, RADAR ve RAPOR ekranlarindan yer altindan alinan sinyale ait siddet, derinlik, ayirim gibi tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

 

 GOLDEN KING KİRALIK DEDEKTÖR

GÖRÜNTÜLÜ GODEN KİNG SCOPE EKRANI

SATILIKDEDEKTÖRGolden King dedektör ile aramalarinizda hedef sinyalinin siddetini gerçek zamanli olarak SCOPE ekranindan rahatlikla takip edebilirsiniz. Bu ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasini rahatlikla bulabilir, hem bosluk hem de metal hedeflerin sinyal grafigini inceleyebilirsiniz.

alt

SATILIK DEDEKTÖRGOLDEN KINGGÖRÜNTÜLÜ GOLDEN KİNG RADAR EKRANI

SATILIK GOLDEN KİNG DEDEKTÖR,Define Aramalarında Bu ekran sayesinde sisteminizin nasil islem yaptigini takip ederken ayni zamanda da metal veya bosluk hedef sinyallerine rastladiginizda RADAR EKRANI?nin renk degisimlerinden hedef hakkinda aninda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

RADAR EKRANI metal sinyallerinde kirmizi renk alir. Bosluk sinyallerinde ise mavi renge dönüserek kullanicisina bulunan hedef hakkinda ilk bilgileri verir. Bu sayede çok daha hizli arama ve arastirma yapabilirsiniz.

alt

GÖRÜNTÜLÜ GOLDEN KİNG RAPOR EKRANI

Altın arama SATILIK DEDEKTÖR Dedektörü Golden king Hedef sinyalinden aldigi ilk verileri ve sonrasinda yapilacak islemleri arama arayüzünde kullanicisina bildirir. RAPOR EKRANI kullanicilarina sadece hedef sinyali hakkinda bilgi vermekle kalmaz uyarilar ve daha sonraki yapilacak islemler hakkinda da kilavuzluk eder. RAPOR EKRANI her an yaninizda olan bir uzman gibi arama ve arastirmalarinizda tüm ulasmak istediginiz bilgileri size söyleyen ve her hareketinizi kontrol eden bir partneriniz olacaktir.

GOLDEN SATILIK DEDEKTÖR,Altın Arama Dedektörü golden king kullanicilarin eski aliskanliklari düsünülerek tasarlanmistir. Tamamen dijital olarak hazirlanan Golden King dedektör sistemi IBRELI DIJITAL ARAMA arayüzü ile kullanicisina zevk ve begenileri dogrultusunda arama yapabilme olanagi sunar. GENEL ARAMA arayüzünde verilen her bilgi ve görsel bu arayüzde ibrelerle ifade edilmistir. Ayrica GENEL ARAMA arayüzünde bulunan SCOPE ve RAPOR ekranlari da bu arayüzde farkli bir görsellikle mevcuttur.

alt

SATILIK DEDEKTÖR GOLDEN KING DEDEKTÖR GÖRÜNTÜLÜ GOLDEN KİNG SCOPE EKRANI

Golden King dedektör ile aramalarinizda hedef sinyalinin siddetini gerçek zamanli olarak SCOPE ekranindan rahatlikla takip edebilirsiniz. GENEL ARAMA?dan farkli olarak ibreli aramada ibre ile hedef sinyalinin en yüksek noktasini gözleyebilirsiniz. Ibrenin çiktigi en üst seviye hedef sinyalinin merkezini gösterir.

alt

GÖRÜNTÜLÜ GOLDEN KİNG METAL BÖLÜMÜ IBRESI

Define Cihazı Golden king Bu ekranda metalin degerli mi yoksa degersiz mi, çelik metal mi, karisim metal mi yoksa altin mi vs. ayirim bilgilerini dijital ibre yardimi ile takip edebilir ve yan yana duran metalleri de sonuç ekraninda görebilirsiniz. Ayni zamanda ibrenin yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altindaki metal hedefin sinyaline girdiginiz ve çiktiginiz noktalari belirleyebilirsiniz.

alt

BOSLUK BÖLÜMÜ IBRESI

Golden King Define Cihazı Bu ekranda bosluk sinyallerini takip edebilir, rakamsal olarak da alinan sinyal degerini okuyabilirsiniz. BOSLUK IBRESI sayesinde bilgi karmasasi ortadan kalkar ve çok daha rahat bir kullanim elde etmis olursunuz. golden king define cihazı ile Ayni sekilde metal bölümü ibresi gibi bosluk bölümü ibresinin de yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altindaki bosluk sinyaline girdiginiz 

 

SATILIK DEDEKTÖRGOLDEN KING,Golden King dedektör sistemi dünyada hiçbir sistemin ulasamayacagi bir teknoloji ile donatilmistir. Sistemin en çarpici özelligi bugüne kadar toprak altindan veri almak için üretilen hiçbir sistemin basaramadigi, gerçek zamanli 3D dijital sinyal isleme fonksiyonudur. Günümüze kadar 3D fonksiyonlu tüm sistemler zeminden aldiklari voltaj degerine en uygun resmi çagirarak alinan sinyalin voltaj grafigini verebiliyorlardi. Bu grafikler daha üretim asamasinda sisteme yerlestiriliyor, arazideki milyonlarca ihtimali kisitli sayilarda resimlerle ifade etmeye çalisiyorlardi. Bunlar ihtiyaçlara cevap veremeyen ve gerçekten uzak temsili resimlerdi. 


alt


Define Cihazı Golden King Tüm bu sistemlerin aksine Nokta Mühendislik, Golden King'de gerçek zamanli 3D dijital sinyal isleme teknolojisini hayata geçirdi. Örnek resimlerde de görüldügü üzere Golden King aldigi sinyalin gerçek zamanli olarak 3D çizimini yaparak ekrana yansitir. Grafigin hemen yanindaki pencerede de hedef sinyalinin yaklasik derinlik ve ayirim bilgilerini gösterir. Sonuç ekranini klavye tuslarini kullanarak döndürüp degisik açilardan inceleyebilir ve tüm bu görüntüleri kaydederek istediginiz zaman tekrar izleyebilirsiniz.


Define Cihazı Golden King'in GAZ SENSÖRÜ özellikle magara, mahzen, kuyu, tünel vb. kapali mekânlarda bulunan ve insan sagligi için tehlikeli olan metan gazini tespit eder. Arastirma yaptiginiz ortamda metan gazi varsa sistem bunu aninda algilar ve kullaniciyi uyari ekrani ile uyarir.

alt

İKİNCİ EL GOLDEN KİNG DEDEKTÖR,golden king, satılık golden king, kiralık golden king, golden king dedektör, satılık golden king dedektör, golden king dedektör fiyatları, ikinci el dedektör golden king, golden king altın dedektörü, define cihazı golden king, golden king define