satılık dedektör jeosonar

 altaltalt

 

SATILIK DEDEKTÖR,SATILIK JEOSONAR 3D SATILIK FİYATI...4850 tl

  İKİNCİ EL JEOSONAR 3D, DEDEKTÖR İKİNCİEL FİYATI.........3500

KİRALIK JEOSONAR 3D, DEDEKTÖR 

İKİNCİEL DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,ÜSKÜDARDAKİ MAĞAZAMIZDA JEOSONAR 3D SISTEM DEDEKTÖRÜ DERIN ARAMA.ANTENi iLE 8 MT DERiNLERE KADAR SiNYAL GÖNDEREBiLMEKTEDiR 3D GÖRÜNTÜ VEREBILME ÖZELLIGI SAYESiNDE DEDEKTÖRLERIN iÇERiSiNDE GÖRSELLiGi EN iYi OLMA ÖZELLiGiNi KORUMAKTADIR  IKINCI EL OLARAK YADA KIRALAYARAK ALMA IMKANINA SAHIPSINIZ.

Satılık define dedektörü Jeosonar 3D Çift Sistem

 

alt

 

altsatılık dedektör,Ekranlı Dedektör Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem en ileri teknoloji ile üretilmis dünyanin en gelismis metal ve bosluk tespiti yapabilen dedektörüdür. Derin dedektör sinifinda olan Ekranlı dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem,toprak ve kayının  zeminin altinda tespit ettigi metal hedefleri Altin , Degerli ,Degersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta inceler. Metal tespiti ve degerlendirmedeki basarisinin yani sira, Bosluk tespit edebilme yetenegi ile de magara, mahzen, tünel, siginak ve mezar gibi yapilari kullanicisina arama esnasinda gerçek zamanli olarak bildirir. Zemin altindan tespit ettigi hedeflerin 3D sinyal grafigini gerçek zamanli olarak çizebilen Görüntülü dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelismis olanidir.

Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapilarinda, çok yogun ve çok mineralli ortamlarda dahi kullanicisinin rahatlikla arama ve arastirma yapabilmesine olanak saglar. Amatör ve profesyonel tüm kullanicilarin rahatlikla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekrani onu diger dedektörlerden farkli kilan özelliklerin basinda gelir.

SATILIK DEDEKTÖR JEOSONAR,Benzersiz bir derinlige ve mükemmel bir metal ayrimina sahip olan bu sistem, ayni zamanda hedef sinyal derinligini de çok hassas bir sekilde verebilir. Hedef metal veya bosluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanicisina hedefin zeminin altinda ne kadar derinlikte oldugunu "cm” cinsinden bildirir.

Altın arama cihazı Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve arastirma ihtiyaçlariniza 3 farkli arama anteni ile cevap verebiliyor. Ekranlı Dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem satin aldiginizda aslinda 3 dedektöre birden sahip olmanin rahatligini yasayacaksiniz. Daha derin aramalar için eski metallerde 6 metreye kadar etkili 60 x 100 cm ebadinda Derin Arama Anteni, 4metreye kadar etkili 36 x 44 cm ebatlarinda Genel Arama Anteni ve 2 metreye kadar etkili 21 x 31,5 cm ebatlarindaYüzey Arama Anteni ile daha önce kimsenin kesfetmedigi derinliklerde arastirma yapip kimsenin ulasamadigi hazinelere ulasmanin heyecanini yasayacaksiniz.

altaltalt

 

alt

SATILIK DEDEKTÖR JEOSONAR 3D DEDEKTÖRÜN SINYAL ŞEKiL iLiŞKiSi


SATILIK DEDEKTÖR,Ekranlı Dedektör Jeosistem ürünleri (Jeosonar 3D ve 2D Sistem) en ileri teknoloji ile donatilmistir. Arama ekranlarinin üzerindeki osiloskop bölümü, zeminden aldigi hedef sinyallerigerçek zamanli olarak grafige dönüstürerek kullanicisina hedefin sekli ile ilgili bilgiler verir. Bu özellik sayesinde kullanici kazi yapmadan zemin altindaki hedefin neye benzedigini anlayabilir.

Hedef sinyal sekil iliskisi kurabilen yazilimi sayesinde Ekranlı Dedektör Jeosistem serisi dedektörler, dünyada baska hiçbir dedektörde olmayan çok önemli bir ayricaliga sahiptir. Bir dedektörden beklediginiz herseyi ve daha fazlasini Jeosistem serisi dedektörlerimizde bulacaksiniz. Gelecegin teknolojisi ÜSKÜDARDAKİ showroomlarimizda sizleri bekliyor.altaltaltalt

 

altSATILIK DEDEKTÖR - SATILIK DEDEKTÖRLER

SATILIK DEDEKTÖR JEOSONAR,Ekranlı dedektör Jeosonar 3d Sistem Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmis 100x60 cm ebadindaki Derin Arama Anteni ile genis alanlari ve derindeki hedefleri kolayca tarayip tespit edebilirsiniz. Çok rahat ve pratik bir kullanima sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapagi, çivi vb gibi degersiz küçük metal atiklara takilmadan en mineralli zemin yapilarinda bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi.

Üstün metal ayirma yetenegi onu diger büyük arama antenlerinden ayiran en büyük farktir. Metalleri Altin , Degerli , Degersiz ve Çelik olarak dört grupta ayirabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranlari ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metaller gibi bosluklari da rahatlikla tespit edebileceksiniz. Magara, mahzen, tünel ve siginak gibi baska hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceginiz hedefleri benzersiz 3D özelligi ile görüntülü olarak tespit edebileceksiniz.


altaltalt

 

SATILIK DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR JEOSONAR 3D ÇIFT SISTEM


EKRANLI SATILIK  DEDEKTÖR JEOSONAR 3D ÇIFT SISTEM ile üç farkli özellikte dedektöre sahip olacaksiniz.mükemmel bir 3D sisteme , derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Isikli sistem)sisteme sahiptir. LED sistemle Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadiginiz alanlarda, duvar ve yamaç aramalarinda ve tek para ve yüzey aramalarinda hizli ve etkili aramalar yapabileceksiniz. Metal ayirimli olarak hazirlanan bu pratik dedektör arama ve arastirmalarinizda en pratik yardimciniz olacak. Elcegin üst kisminda yer alan LED panoda sol taraf bosluk sinyalleri, sag taraf da metal sinyalleri yer alir. Isik ikaz sistemi disinda bosluk ve metal hedefler için iki farkli ses tonu ile kullanicinin her ortamda rahat algilama yapabilmesine olanak saglar. Çelik ve altin ayrim özelligi bu hizli ve pratik dedektörü tam bir define avcisina çeviriyor. Kolay ve hizli bir sekilde yüzey aramalari yaparken maksimum 2 metre derinlige kadar tespit yapabilme yetenegi sayesinde derindeki hedeflerin hiçbirini iskalamayacaksiniz.

 

altalt