SATILIK DEDEKTÖR AREX 15

 

 

SATILIK DEDEKTÖR AREX 15

AREX 15 SATILIK DEDEKTÖR

 

 SATILIK DEDEKTÖR AREX 15 YENİLENEN PROGRAMIYLA

 

___AREX 15'İN ÖZELLİKLERİ___

 

 

4 NET MAXIMUM 6 METRE DERİNLİĞE SAHİPTİR

ALTIN AYRIM ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR - TAM 3 MOD SEÇENEĞİ VARDIR

DEMİRİ TAMAMEN KAPATMA ÖZELLİĞİ

MİNERALLİ ARAZİLERDE ÇALIŞIR VE SİZE MİNERALİ EKRANDA YAZIYLA VERİR

 DERİNLİK HESAPLAMASI YAPABİLME ÖZELLİĞİNE SAHİP

RENKLİ LCD EKRANLI CİHAZI AÇ VE SADECE EKRANA BAK,...AÇ- ARA SİSTEMİ

 

ISLAK ZEMİN KAYALIK ZEMİN VE HORASANDA ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ

 

DİĞER ÖZELLİKLERİ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIP GENİŞ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

 

SATILIK DEDEKTÖR AREX 15 LCD Ekranlı model serisinin ilk üretilen ürünüdür.Arex 15 tamamen yenilenmiş hem dış görüntüsü hemde ekran yazılım programı sayesinde yeni başlayanlar için ; "Profesyonel Ekranlı Dedektörüm olsun " diyenler için kesinlikle kaçırılmayacak bir ürün.

SATILIK DEDEKTÖR AREX 15 LCD ekranlı dedektör olma özelliği sayesinde bulunan metalleri genel aramada ses ve bar ikonları sayesinde bulunan metalin tam merkezini başlangıç ve bitiş noktasını tespit yapabilme özelliğine sahiptir.


SATILIK DEDEKTÖR AREX 15

SATILIK DEDEKTÖR AREX 15 YENİ,İsterseniz ayrım bölümünde arama yapabilir bu bölümde sadece değerli olan altın, gümüş, bakır,bronz gibi kıymetli metalleri bulabilirsiniz. Değersiz olan demir, çivi, teneke parçaları gibi kıymetsiz metalleri bu bölümde görmeden arama yapabilirsiniz.SATILIK DEDEKTÖR AREX 15,modelin altın arama bölümüne geçtiğinizde altını diğer metallerden net ayrım yapabilir sadece altına ses ve yazı ile de yazarak küçük ekranında görebilirsiniz. Böylece istediğiniz bölümde arama yapabilir istediğiniz metali bulma seçeneği sunmaktadır.

 

SATILIK DEDEKTÖR-SATILIK DEDEKTÖRLERAREX 15ekranlı model dedektörün özel bavul muhafazalı su geçirmez çantası sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Bu da cihazınızı darbelerden koruyacaktır. Yedek bataryası ile beraber 20 saatin üzerinde size kullanım imkanı sunmaktadır. 220 wat elektrikte şarz edilme özelliği bulunmaktadır.

Böylece sürekli pil değiştirme derdinden sizleri kurtaracaktır. Arex 15 ekranlı model cihazı standlarımızda deneyerek alma imkanına sahipsiniz. İsterseniz adrese teslim gönderilmektedir. Alırken de ücretini ödeme imkanına sahipsiniz. Daha geniş ve ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

SATILIK DEDEKTÖR AREX 15    : 1800 TL

İKİNCİ EL DEDEKTÖR AREX 15   :  1150 TL

KİRALIK DEDEKTÖR AREX 15     :  400 TL

 

 

 

SATILIK AREX 15 DEDEKTÖR YENİLENEN YÜZÜYLE ŞİMDİ MAĞAZAMIZDA