satılık arex 17 dedektörSATILIK DEDEKTÖR SATILIK DEDEKTÖRLER

 

 

satılık dedektör arex 17

DEFİNE DEDEKTÖRÜNDE DEVRİM ALAN TARAMA HEDİYELİ YEDEK BATARYA İŞARETLER KİTABI VE DERİN ARAMA BAŞLIĞIYLA BERABER.EKRANLI SATILIK DEDEKTÖR AREX 17, Bütün dünya'ya ingilizce,arapça,farsça ve türkçe sunulan AREX 17 SATILIK DEDEKTÖR serisinin LCD ekranlı ve görüntülü en gelişmiş pratik kolay kullanımı net ayrım özelliği her türlü DEFİNE ARAMADA arazi şartlarında özellikle kayalık madenli ve kumsal alanlarda derin arama başlığı sayesinde 4 metre net 7 mt derinlikten algılama ve tespit yapabilme özelliğine sahiptir.şuan en çok satılan dedektör modelidir. kullanım rahatlığı ekranlı olması ve ekran verileri son derece başarılı bir ürün olan arex aynı zamanda satılan dedektörler arasında İTÜ ONAY BELGESİ VE İSO KALİTE SERTİFİKASIYLA kullanıcılar arasında güvenilirliğini arttırmıştır


EKRANLI SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altındaki tünel girişleri mahsen, oda, kuyu gibi görünürlügü kaybolmuş yerleri grafikler çizerek merkezini bulmanızı sağlamaktadır. TEK TUŞLA ayrım moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazın ekranında yazı grafik ve farklı ses ile bizlere ekranında göstermektedir.
DEFİNE ARAMADA SATILIK DEDEKTÖR AREX-17 ekranlı dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden tüm banka kredi kartına 12 taksitle alabilirsiniz.Ofisimizdeki büyük mağazadaki deneme stantlarımızda isterseniz arazideki deneme ve eğitim yerinde cihazın özelliklerini müşteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.AREX 17 tek para aramalarında 26*30 küçük arama başlığıyla tek paraları ıskalamadan 70 cm gibi derinlerden sizlere bulabilme imkanı sağlar.SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 LCD EKRANLI DEDEKTÖRÜN


EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ
SATILIK DERİN DEDEKTÖR Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır. Altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.
SATILIK ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlayabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz. Aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde Arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.
EKRANLI SATILIK  DEDEKTÖR Arex 17 nin derin arama başlığı sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelliği sayesinde boşluk,oda,tünel ve metal gibi objeleri daha derinden algılama özelliğine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26x30 çapında küçük başlık yapılmaktadır.
SATILIK DEDEKTÖR Arex 17 nin toprak yada kayanın içindeki tespit yaptığı objelerin bize ne kadar derinde olduğunu otomatik olarak cihazın ekranında hesaplama özelliğine sahiptir. Böylece tespit yaptığımız objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere öğrenme imkanı sağlamaktadır.
GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grafikler çizerek net anlamamızı sağlamaktadır. Ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.ALTIN AYRIMLI Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklığa alabilirsiniz. Yazılarla da bulunan objeleri tanımlama özelliği yedek bataryasıyla birlikte 20 saatin üstünde kullanım imkanı sağlamaktadır hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur. Ful set halinde verilen arex 17 dedektör fiyatının içindedir.

AREX 17 PRO ALAN TARAMA HEDİYELİ FULL PAKET FİYAT SEÇENEKLERİ

satılıkdedektör,SATILIK AREX 17 PRO FİYATI….. 2.950 tl


İkinci el arex 17 pro, ikinci el arex17 pro fiyatı.... 2.100 tl


Kiralık dedektör, kiralık arex 17 pro fiyatı………..... 450 tl
TURKCELL :::::: 0532 652 33 02

VODOFONE:::::: 0542 797 76 26

OFİS :::::::::::::: 0216-310-98 58


Dünyanın en iyi markalarını ister kiralık _ister satılık almak için Bize danışmadan karar vermeyin.