MİNELAB GPX 5000
SATILIK DEDEKTÖR MİNELAB GPX 5000 DEDEKTÖR


SATILIK DEDEKTÖR VE SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ

 

SATILIK DEDEKTÖR,Minelab Gpx 5000 Altın Dedektörü
 

SATILIK DEDEKTÖR,GPX 5000 altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır.

Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonlariyla sadece onceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir.

Cok yönlü arama ( multi period sensing- MPS ),

ikili voltaj teknolojisi ( dual voltage technology- DVT )

ve akıllı elektronik zamanlama ayarı ( smart electronic timing alignment – SETA )

gibi Minelab’in kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan

SATILIK DEDEKTÖR GPX 5000, herzamankinden daha fazla altın arama kapasitesine erişmiştir.

SATILIK DEDEKTÖR GPX 5000 ile en ufak kulce altindan, nadir bulunan kulce altina kadar arama yapabilir.

SATILIK DEDEKTÖR MİNELAB Diğer dedektörlere kıyasla yeni geliştirilmiş olan elektronik teknolojisi, yeni toprak alti zamanlama sistemi ve bunlarla kombine edilmiş olan ünlü SATILIK DEDEKTÖR GPX becerileri sayesinde en derindeki yeralti madenlerini bulabilme olanağı sağlar.

Eşi benzeri olmayan yeni özellikleri, fonksiyonlari ve üstün teknolojileri sayesinde GPX dedektörleri en zor toprak kosullarinda bile kolay, sessiz ve en derindeki altin külçelerini bulabilme garantisi vermektedir.

Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur.

Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir.

Her zamanlama ( timing) fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.

GPX 5000 en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. SATILIK DEDEKTÖRGPX 5000 hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür.

Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur.

Eğer en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir.

 

 

SATILIK DEDEKTÖR MİNELAB GPX 5000
 

SATILIK DEDEKTÖRDE FİRMAMIZ UZUN SÜREDİR FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

TÜM SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ MAĞAZAMIZA GELEREK İNCELEYEBİLİR SATIN ALACAĞINIZ DEDEKTÖRÜ YAKINDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖR KONUSUNDA EN KAPSAMLI ÜRÜNLERLE HİZMETİNİZDEYİZ,ALTIN AYRIMLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DERİN ARAMA VE YÜZEY ARAMA YAPAN SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ,EKRANLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DİJİTAL SATILIK DEDEKTÖRLER,ANALOG SİSTEM SATILIK DEDEKTÖRLER,KOLAY KULLANIMLI SATILIK DDEKTÖRLER,TÜRKÇE DİL SEÇENEKLİ,YERLİ VE YABANCI SATILIK DEDEKTÖRLER,ALTINA EN HASSAS SATILIK DEDEKTÖRLER VE SİZİN İHTİYACINIZA CEVAP VEREBİLECEK BİR DEDEKTÖRÜ MAĞAZAMIZDA MUTLAKA GÖRME İMKANINA SAHİP OLABİLECEKSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖRLERİMİZİ NAKİT YADA KREDİ KARTINA TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ.

 

TÜM SATILIK DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,İKİNCİ EL DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİ ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.