LORENZ X6

satılık dedektör,satılık dedektörler,satılık lorenz dedektör,SATILIK DEDEKTÖR,SATILIK DEDEKTÖR LORENZ ,LORENZ SATILIK DEDEKTÖR, EKRANLI DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,ikinci el dedektör

 

 

SATILIK DEDEKTÖR LORENZ

 

 

LORENZ  DEEPMAX X6,NIN  BAŞLICA ANA ÖZELLİKLERİ

 

SATILIK Lorenz Detecting Systems tarafından geliştirilen yeni Veri Kaydedici Donanımı ve Yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır ve ekonomiktir.

SATILIK DEEPMAX X6 yalnız birkaç kontrol düğmesi ile veri toplama hem yeni başlayanlar için hem de mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları gibi profesyoneller için zevkli hale gelir.

Kullanıcılar çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar.

Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz.

SATILIK DEDEKTÖR LORENZ Çeşitli yollarla zemin incelemesinde, eş zamanlı olarak altı farklı harita oluşturulur. Elektronik analiz yöntemine bağlı olarak her bir tarama/harita farklıdır, bu nedenle farklı hassasiyet aralıkları vermenin yanı sıra zeminde gömülü muhtemel metal türü için de anahtar olabilir. Örneğin metal nesneler ile zemin koşullarının vereceği işaretlerde bariz bir faklılık vardır.

Taramalardaki parazit alanları doğrudan farklı metallere ya da zemin sinyallerine neden olabilir, dolayısıyla çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir. Dolayısıyla operatör yalnız farklı tarama/haritaları karşılaştırarak en çok ilgilendiği hedefler arasında seçim yapmak için farklı taramaları kendi yararına kullanabilir.

Üç gecikme kanalı, ufak ve büyük metal nesnelere farklı hassasiyet içeren haritalar oluşturur.

SATILIK LORENZ İki zemin kanalı, operatöre zemin tepkisi olmadan, metal bir nesnede oluşan anaforlu akımların farkl bozunma eğrilerine yönelik Z boyutları ve yönleri ile harita oluşturma olanağı tanır. Ayrıca hedef sınıflandırma kanalı, zemindeki muhtemel metal türü ile ilgili ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.

Zeminin ne kadar mineralize olduğuna ya da yakın çevredeki farklı metal sayısına bakmaksızın, bu yeni cihaz zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyalleri gibi ya da çevresel koşulların neden olduğu hatalar, altı kanal karşılaştırılırken anında fark edilir.

Profesyonel kullanıcılar için, SATILIK DEDEKTÖR LORENZ GPS ve çeşitli DEEPMAX X6 detektörlerinden konumlandırma verilerinin saklanması için ilave donanım ve yazılım mevcuttur.

Detektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak veri kaydedici işlevi esas olarak en az 6cm x 6cm ebadında daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir.

Bu nedenle en iyi sonuca ulaşmak için 1m x 1 m ya da daha büyük çerçeveler kullanılmalıdır.

 

 

http://fa.okmkurdish.com/images/stories/lorenz%20deepmax%20x6-1.jpg

 

satılık dedektör,satılık dedektörler,satılık lorenz dedektör,SATILIK DEDEKTÖR,SATILIK DEDEKTÖR LORENZ ,LORENZ SATILIK DEDEKTÖR, EKRANLI DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,ikinci el dedektör

 

Özellikler

Deepmax X6

Ağırlık Kontrol Kutusu

 

Taşıma çantası(LDX3 ile birlikte)

 

Omuzluk ve kemer kayışı ile birlikte batarya kutusu

 

Frekans

 

Güç Kaynağı

 

Aksesuarlar

 

Çerçeve Başlık

1mx1m

Arama Bobini

35cm DD

Batarya

12V

Şarjör

100-240V

Kulaklıklar

Stereo

Taşıma Çantası

Deepmax X6 için

Ayarlanabilir Omuzluk ve kemer kayışı

 

Ek donanımlar

 

26cm arama başlığı

 

26cm DD arama başlığı

 

35cm arama başlığı

 

45cm arama başlığı

 

1 x1m çift çerçeveli arama başlığı

 

8m universal kablo başlık

 

12m universal kablo başlık

 

5m uzatma kablosu çerçeve başlık için

 

Ek batarya paketi

 

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

 

satılık dedektör,satılık dedektörler,satılık lorenz dedektör,SATILIK DEDEKTÖR,SATILIK DEDEKTÖR LORENZ ,LORENZ SATILIK DEDEKTÖR, EKRANLI DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,ikinci el dedektör