lorenz kiralık dedektör

 

altaltalt

 kiralık lorenz dedektör, kiralık dedektör,KİRALIK DEDEKTÖR

KİRALIK LORENZ,İKİNCİ EL DEDEKTÖR LORENZ DEEPMAX 3D REKLI GÖRÜNTÜ ALABILME ÖZELLIGI SAYASINDE TOPRAK ALTINDAKI METAL VE BOSLUKLARIN GÖRÜNTÜSÜNÜ SIZE ALABILME IMKANI SAGLAMAKTADIR 1X1 METRE ÇAPINDAKI BASLIGI SAYESINDE ÇOK DAHA DERINLERDEKI ALTIN,BOŞLUK VE BENZERI METALLERI RAHAT TESBIT YAPABILMEKTEDIR.

 KİRALIK LORENZ DEDEKTÖR

 

KİRALIK LORENZ DEDEKTÖR ÖZELLIKLE 1X1 KARE BASLIGIYLA DERINLERDEKI METALLERI GÖRÜNTÜ VEREREKTE TESBIT YAPABILMEKTEDIR ÜSKÜDARDAKI MAGAZAMIZDA BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ DENEYEBİLİRLER SATISINA SUNULMAKTADIR LORENZ DEEPMAK HAKKINDA MÜSTERI TEMSILCILERINDEN AYRINTILI BILGI ALABILIRSINIZ

 

KİRALIK LORENZ DEEPMAX X5 BAŞLICA ANA ÖZELLİKLERİ


altKİRALIK LORENZ DEDEKTÖR Lorenz Dedektör yer altındaki defineleri tesbit etmek için Lorenz  Detecting Systems tarafından geliştirilen yeni Veri Kaydedici Donanımı ve Yazılımı öncelikle kullanım kolaylığı sunar, son derece hassas çalışır ve ekonomiktir. LORENZ DEEPMAX yalnız birkaç kontrol düğmesi ile veri toplama hem yeni başlayanlar için hem de mühendisler, jeologlar, arkeologlar, bilim insanları ve daha pek çokları gibi profesyoneller için zevkli hale gelir. Kullanıcılar çoğunlukla dökülen atıklar, göktaşları, patlamamış mühimmat ya da kayıp uçakları araştırırlar.Gereksiz işlevler ile operatörün aklı karışmaz. Çeşitli yollarla zemin incelemesinde, eş zamanlı olarak altı farklı harita oluşturulur. Elektronik analiz yöntemine bağlı olarak her bir tarama/harita farklıdır, bu nedenle farklı hassasiyet aralıkları vermenin yanı sıra zeminde gömülü muhtemel metal türü için de anahtar olabilir. Örneğin metal nesneler ile zemin koşullarının vereceği işaretlerde bariz bir faklılık vardır. dedektör Taramalardaki parazit alanları doğrudan farklı metallere ya da zemin sinyallerine neden olabilir, dolayısıyla çeşitli şekillerde sınıflandırılabilir. Dolayısıyla operatör yalnız farklı tarama/haritaları karşılaştırarak en çok ilgilendiği hedefler arasında seçim yapmak için farklı taramaları kendi yararına kullanabilir. Üç gecikme kanalı, ufak ve büyük metal nesnelere farklı hassasiyet içeren haritalar oluşturur. İki zemin kanalı, operatöre zemin tepkisi olmadan, metal bir nesnede oluşan anaforlu akımların farkl bozunma eğrilerine yönelik Z boyutları ve yönleri ile harita oluşturma olanağı tanır. Ayrıca hedef sınıflandırma kanalı, zemindeki muhtemel metal türü ile ilgili ilave bilgiler vermek için belirli bir yoğunluk ile her bir sinyalin anaforlu akım gecikmesini görüntüler.


alt KİRALIK LORENZ DEDEKTÖR Zeminin ne kadar mineralize olduğuna ya da yakın çevredeki farklı metal sayısına bakmaksızın, bu yeni cihaz zorlu çevre koşullarında bile en iyi sonuçları sağlar. Operatör hataları ya da yakındaki metal nesnelerden gelen aşırı yük sinyalleri gibi ya da çevresel koşulların neden olduğu hatalar, altı kanal karşılaştırılırken anında fark edilir. Profesyonel kullanıcılar için,GPS ve çeşitli DEEPMAXdetektörlerindenkonumlandırmaverilerinin saklanması için ilave donanım ve yazılım mevcuttur.

KİRALIK Lorenz Detektör daha ufak arama başlıkları ile kullanılabilir, ancak veri kaydedici işlevi esas olarak en az 6cm x 6cm ebadında daha büyük metal nesneler için geliştirilmiştir. Bu nedenle en iyi sonuca ulaşmak için 1m x 1 m ya da daha büyük çerçeveler kullanılmalıdır. 


KİRALIK LORENZ,İKİNCİ EL LORENZ,KİRALIK LORENZ,LORENZ DEEPMAX X6 DEDEKTÖR

KİRALIK LORENZ DEDEKTÖR - KİRALIK LORENZ FİYATI : 700 TL