KİRALIK JEOSONAR DEDEKTÖR

KİRALIK DEDEKTÖR JEOSONAR,KİRALIK JEOSONAR DEDEKTÖR
 
TÜM KİRALIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ
 
kiralık dedektör Jeosonar 2D Sistem amatör veya profesyonel her kesimden kullanıcının yıllardır hayalini süsleyen, ileri teknoloji ile donatılmış, tüketicinin tüm beklentilerine cevap verebilen çok özel bir dedektördür. 36x44 cm ebatındaki Genel Arama Anteni ile benzersiz bir derinliğe sahip olan bu sistem, metal tespit özelliğinin yanı sıra mağara, mahzen, tünel ve yer altı şehri gibi boşluk tespiti de yapabilme yeteneğine sahiptir. kiralık dedektör Üstün metal ayırım özelliği ve gerçek zamanlı 2D hedef sinyal grafiği verebilen sonuç ekranı ile kendi sınıfında rakipsiz bir dedektördür. Renkli büyük ekranı (5,7”), zemin tanımlama, metal ayırımlarındaki yüksek doğruluk, hedef sinyal şekil ilişkisi kurabilen üstün yazılımı, hedefin çap ve derinliğini renkli grafikler ile görüntüleyen DEDEKTÖR ...
 
 
KİRALIK DEDEKTÖR KİRALIK DEDEKTÖRLER
 
kiralık dedektör çeşitleri ve kiralık dedektör modellleri mağazamızda
 
 
http://www.makrodedektor.com/images/jeo2d3.jpg
 
 
KİRALIK DEDEKTÖR 2D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ
 
Standart olarak Genel Arama Antenine sahip KİRALIK DEDEKTÖR Jeosonar 2D Sistem kullanıcının isteğine bağlı olarak (opsiyonel) Derin Arama Anteni ile de kullanılabilmektedir. 36x44 cm ebatlarındaki Genel Arama Anteni ile hem yüzey hem de derin aramalarda mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz. Genel Arama Anteni’nin metal ve boşluk hedefleri tespit edebilmesi sayesinde; kimsenin daha önce araştırma yapamadığı derinliklerdeki hazineleri keşfetmenin heyecanını yaşayacaksınız.
 
 
 
EKRANLI KİRALIK DEDEKTÖR
ALTIN AYRIMLI KİRALIK DEDEKTÖR
DERİNLİK HESAPLAMA ÖZELLİĞİ OLAN KİRALIK DEDEKTÖR
 
 
MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE DERİNLİK TESPİTİ
EKRANLI KİRALIK DEDEKTÖR JEOSONAR Kullanıcının isteğine bağlı olarak sunulan metal ayırımlı Derin Arama Anteni özellikle uzun zaman toprak altında kalmış büyük hedefler için tasarlanmıştır. 60x100 cm ebatlarında iki kişi tarafından kullanılan bu özel arama anteni ile mükemmel sonuçlara ulaşabileceksiniz. KİRALIK DEDEKTÖRÜMÜZDE Daha fazla derinlik isteyen kullanıcılarımız için üretilen bu arama anteni hedefin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilen emsalsiz derinliklerde tespit yapabilme yeteneğine sahiptir. KİRALIK DEDEKTÖR JEOSONAR İLE Derin arama anteni ile yüzeydeki gazoz kapağı çivi v.b. değersiz ve küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlara ulaşabilen bir teknolojiye sahiptir. Üstün metal ayırma yeteneği Derin Arama Antenini diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük özelliktir. Jeosonar 2D Sistem metalleri altın, çelik, değerli ve değersiz olarak dört gruba ayırabilmektedir. Yan yana duran metalleri yüzde oranları ile büyük - küçük ilişkisi kurarak verebilen bu benzersiz sistem, hedef derinliğini de mükemmel bir hassasiyetle kullanıcısına görüntülü olarak sonuç ekranında raporlar. Kullanımı çok kolay ve pratik olan Jeosonar 2D Sistem kullanıcı dostu ara yüzleri, kullanıcıya kılavuzluk eden grafik animasyonları ile daha önce eline hiç dedektör almamış kullanıcıları bile daha ilk kullanımda profesyonel bir kullanıcıya dönüştürür. Keşfetmek daha önce kimsenin göremediklerini görmektir.
 
JEOSONAR 2D KİRALIK DEDEKTÖR İLE İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
 
KİRALIK DEDEKTÖR,kiralık dedektör çeşitlerinde TÜRKİYENİN ÖNDE GELEN FİRMASIYIZ