kiralık dedektör xp gmaxx

kiralık dedektör,kiralık dedektörler

XP Gmaxx II - Bilen Bilir, Bilmeyenler Birgün Mutlaka Öğrenir... 

Profesyonel Tektekçilerin ve orta derin büyük obje arayıcılarının en favoricihazlarından biridir.Gmaxx II metal dedektör piyasasında çığır açmış bir cihazdır. Kulağına güvenen dedektör kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken, övülmeye layık bir metal dedektördür. Duyulması zor zayıf sinyalleri güçlendirip kullanıcıya sunan, bu sayede daha derinlere ulaşmanızı sağlayan bir yapıya sahiptir. Metal ayrımı çok başarılıdır, recovery speed hızının yüksek olması nedeniyle değersiz metallerin yanındaki değerli metalleri kaçırmaz. Gmaxx II reklama ihtiyacı olmayan bir dedektördür. Çünkü Gmaxx II'nin reklamını Gmaxx II kullanıcıları yapar..


kiralık dedektör - kiralık dedektörler

kiralık dedektör,XP Gmax II, Fransız teknolojisi tarafından üretilen ve dünyada en çok satılan tek para avcısı  dedektörlerdendir. XP Gmax II, bu bakımdan ülkemizde de ilgi görmektedir.

KİRALIK DEDEKTÖR XP Gmax II, 4.6 kHz frekans ile arama yapma imkanı sağlar. Bu sayede, topraktaki her ebattaki metallere algılayabilir. XP Gmax II, otomatik ve manuel toprak ayar sistemi ile kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. İsterseniz cihaz otomatik olarak toprak ayarını yapabilir, maksimum performans alabilmek için isterseniz kendiniz de toprak ayarını yapabilirsiniz.

KİRALIK DEDEKTÖR XP Gmax II, sesli ayrım özelliğine sahiptir. Farklı ses tonları ile metal ayırma yeteneğine sahip olan bu cihaz, dijital ekranı olmamasına rağmen kullanıcıya bilgiler sunmaktadır. Dünyada yalnızca XP dedektörlerde bulunan "iron volume” özelliği ile dedektörün demire sinyal verme seviyesini siz belirleyebiliyorsunuz.
 KİRALIK XP Gmax II Dedektör, "iron treshold” ayarı ile metal ayrımlarını kullanıcının istediği şekilde ayarlayabilmesine imkan verir. İsterseniz demirleri iptal edebilirsiniz, isterseniz nikelleri iptal edebilirsiniz. "Silencer” fonksiyonu ile de, kullanıcıyı yanıltmamak için, arazide oluşan parazitleri otomatik olarak iptal etme özelliğine sahiptir.

kiralık dedektör xp gmaxx : XP Gmax II, sahip olduğu dış gövde donanımları ile diğer dedektörlerden farklılıklar göstermektedir. Ergonomik yapısı ile arazide kullanıcıyı yormaz.

Ayrıca opsiyonel arama bobinleri ile dedektörünüzün performansını arttırma olanağına da sahipsiniz.

KİRALIK DEDEKTÖR,XP Gmax II Dedektör, 8 x 1.5 volt AA pil ile çalışmaktadır, isteğe bağlı olarak şarjlı pille de kullanılabilir.


KİRALIK DEDEKTÖR XP GMAXX Özellikleri  HAFTALIK KİRALIK FİYATI : 400 TL


*Üst düzey performans
*Mikroişlemci kontrolü
*Tüm metal modunda dahi çok sesli metal ayırımı
*Tüm metal / Hareketli mod
*SILENCER: üç pozisyonlu, hatalı sinyalleri önleme butonu
*Zemin Balans Ayarı
*Vücut hareketlerinden oluşabilecek parazitleri önleyen
*çift elektromanyetik kalkanlı kablo
*Hafif ve mükemmel denge
*Sağlam polipropilen kolçak
*3 parça gövde
*Fiberglas alt gövde
*Batarya ömrü: 70 saat
"*Iron Level” demir ret fonksiyonu
*Güç: 8 adet 1,5 volt alkalin pil veya şarj edilebilir batarya paketi.
*Bataryaları çıkartmadan deşarj edebilme fonksiyonu
*Sürekli batarya seviyesi kontrolü
*Hoparlör
*Arama başlık koruması ve omuz çantasKİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

XP GMAX KİRALIK DEDEKTÖR FİYATI : 400 TL