kiralık dedektör okm

KİRALIK DEDEKTÖR

KİRALIK DEDEKTÖRLER

KİRALIK GÖRÜNTÜLÜ DEFİNE CİHAZLARI

 

  kiralık dedektör, dedektör kiralık, kiralık dedektörler, kiralık dedektör modelleri, kiralık dedektör fiyatları, kiralık dedektör merkezi, ekranlı kiralık dedektör, kiralık minelab, kiralık altın dedektörü


EVOLUTION

YENİ NESİL ARAMA RADARI


KİRALIK DEFİNE DEDEKTÖRLERİ


DİĞER ÜRÜNLER İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

kiralık dedektör Evolution derin tarama metal dedektörü gelismis metal algilama teknolojisinde bir adim daha ileride yer aliyor. Evolution çarpici bir islevsel karisimi olup ergonomik ve fütüristik tasarima sahiptir. Dokunmatik ekran ve ana ünite ile problarin arasindaki kablosuz bluetooth baglantisi sadece yeni özelliklerden bazilaridir. Bu cihaz farkli üst düzey algilama teknolojilerini son derece küçük , hafif ve tutmasi kolay olan ünitede birlestiriyor. Teleskopik prob sayesinde cihaz kolay tasinabilir hale geliyor ve engebeli yerler ile tüm arazilerde kullanmasi uygun oluyor. Dokunmatik ekrani ile hafif ana ünitesi teleskopik problara monte edilebilir veya bileginizin üzerinde tasiyabilirsiniz (Res.2) Cihazin bu özelligi define avcilari ve her ortamda arastirmacilar için onu komforlu kiliyor. Entegre edilmis led lambalari sayesinde cihaz karanlik ortamda çalismak için her zaman hazir.

Bu tanitici ünite gömülü hazineleri 8m derinlige kadar bulabilir.

Ekranda adim adim komutlar:

Uygulamalar(Kullanim) :
* 3d zemin resimleri
* 3d metal algilamada çalistirma
* sakli objelerin çabuk ve kolay algilanmasi
* yer alti bosluklari ve sakli odalarin bulunmasi
* gömülü hazinelerin bulunmasi ve pozisyonlari ile derinliklerini belirlenmesi
* altin ve gümüs tespiti
* zorlu zeminlerde dahi kolay kullanim


Menü dilleri: Türkçe, Ingilizce, Almanca, Arapça, Fransizca v.s.

Özellikler:
Prob:
CST wireless(kabosuz)teleskopik prob ve elips baslik


Özellikler:
* VLF Metal Dedektör
* EMSR Sensör(SCMI -15-D) , baslik probu:21 x 13cm
* Uzunluk:max. 81cm/ min. 47cm
* Agirlik:1kg
* Karanlikta arama yapabilmek için entegre edilmis 4 adet led lambalari


Dokunmatik ekran ile kontrol ünitesi
Prob ile kablosuz baglanti: problara monte edilebilir (Resim-1) veya bileginizde tasiyabilirsiniz (Resim-2) . Kulaklik ve dahili hoparlör, Sadece 14 x 8 x 3cm Agirlik:0,2kg .

 


Dokunmatik ekran
2.83´´ AMOLED- dokunmatik ekran. Ekran çözünürlügü: 320 x 240, Pixel:0,060 x 0,180mm , Renk modu: Tam renkli (262K renk) bireysel kontrast ayarli
Operasyon modlari:
Canli ses(VLF) , 3D Scan (GST + VLF)


Voltaj:
Control ünitesi-2x AA Bataryalar(1,5 V, 2600mAh)
Prob:2x AA bataryalar (1,5V, 2600mAh)
Ekranda batarya durumu belirleme göstergesi
Batarya çalisma süresi:4 saat.


Teslimat Kapsami: kontrol ünitesi(dokunmatik ekran ile) , Kablosuz teleskopik prob, Bilek tutacagi (dokunmatik ekran için), Kulaklik, Bluetooth dongle, Visualizer 3D Yazilim, Çanta ve kullanma kilavuzu.
Entegre edilmis dokunmatik ekran.

 

bilgiler paylaşım amaçlı sitesinden alınmıştır.

 

 

 

SATILIK DEDEKTÖRDE FİRMAMIZ UZUN SÜREDİR FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

TÜM SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZİ MAĞAZAMIZA GELEREK İNCELEYEBİLİR SATIN ALACAĞINIZ DEDEKTÖRÜ YAKINDAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖR KONUSUNDA EN KAPSAMLI ÜRÜNLERLE HİZMETİNİZDEYİZ,ALTIN AYRIMLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DERİN ARAMA VE YÜZEY ARAMA YAPAN SATILIK DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ,EKRANLI SATILIK DEDEKTÖRLER,DİJİTAL SATILIK DEDEKTÖRLER,ANALOG SİSTEM SATILIK DEDEKTÖRLER,KOLAY KULLANIMLI SATILIK DDEKTÖRLER,TÜRKÇE DİL SEÇENEKLİ,YERLİ VE YABANCI SATILIK DEDEKTÖRLER,ALTINA EN HASSAS SATILIK DEDEKTÖRLER VE SİZİN İHTİYACINIZA CEVAP VEREBİLECEK BİR DEDEKTÖRÜ MAĞAZAMIZDA MUTLAKA GÖRME İMKANINA SAHİP OLABİLECEKSİNİZ,SATILIK DEDEKTÖRLERİMİZİ NAKİT YADA KREDİ KARTINA TAKSİTLE ALABİLİRSİNİZ.

 

TÜM SATILIK DEDEKTÖR,KİRALIK DEDEKTÖR,İKİNCİ EL DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİMİZ İÇİN BİZİ ARAYIP BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.