kiralık dedektör jeosonar 3D

KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

kiralık_jeosonar


 

kiralık_jeosonarkiralık_jeosonar

 

 

 

 

 

 

 
 

Kiralık Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem en ileri teknoloji ile üretilmiş dünyanın en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektörüdür. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, zemin altında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta  inceler. Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Zemin altından tespit ettiği hedeflerin 3D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Kiralık Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun ve çok mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedef sinyal derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.

kiralık_jeosonar kiralık_jeosonar kiralık_jeosonar
Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin zeminin altında ne kadar derinlikte olduğunu "cm” cinsinden bildirir. Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza 3 farklı arama anteni ile cevap verebiliyor. Jeosonar 3D Çift Sistem satın aldığınızda aslında 3 dedektöre birden sahip olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Daha derin aramalar için eski metallerde 8 metreye kadar etkili 60 x 100 cm ebadında Derin Arama Anteni, 4 metreye kadar etkili 36 x 44 cm ebatlarında Genel Arama Anteni ve 2 metreye kadar etkili 21 x 31,5 cm ebatlarında Yüzey Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfetmediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

kiralık_jeosonarkiralık_jeosonarkiralık_jeosonarkiralık_jeosonar
Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100x60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz. Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi vb gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi.
Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farktır. Metalleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metaller gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit emeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebileceksiniz.


kiralık_jeosonarkiralık_jeosonarkiralık_jeosonar

 

 


JEOSONAR 3D DERİN ARAMA BAŞLIKLI FULL PAKET

kiralıkdedektör,KİRALIK JEOSONAR FİYATI…….....

İkinci el jeosonar,ikinci el jeosonar  fiyatı……...Satılık dedektör, satılık jeosonar fiyatı……....

50 FARKLI DEDEKTÖR MODELLERİ İÇİN ARAYINIZ.


Dünyanın en iyi markalarını ister kiralık _ister satılık almak için Bize danışmadan karar vermeyin.