KİRALIK DEDEKTÖR GOLDEN KİNG


KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER
3D GÖRÜNTÜLÜ GOLDEN KİNG ŞİMDİ KİRALIK DEDEKTÖR MERKEZİ TARAFINDAN HAFTALIK VEYA AYLIK OLARAK KİRALIK VERİLMEKTEDİR.

GENEL ARAMA

K

  KİRALIK DEDEKTÖR GOLDEN KİNG Tamamıyla dijital olan bu arayüzde hem tüm hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir hem de aynı arayüzün içinde bulunan SCOPE, RADAR ve RAPOR ekranlarından yer altından alınan sinyale ait şiddet, derinlik, ayırım gibi tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

SCOPE EKRANI

  KİRALIK DEDEKTÖR Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasını rahatlıkla bulabilir, hem boşluk hem de metal hedeflerin sinyal grafiğini inceleyebilirsiniz.

RADAR EKRANI

KİRALIK DEDEKTÖR,Bu ekran sayesinde sisteminizin nasıl işlem yaptığını takip ederken aynı zamanda da metal veya boşluk hedef sinyallerine rastladığınızda RADAR EKRANI?nın renk değişimlerinden hedef hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

RADAR EKRANI metal sinyallerinde kırmızı renk alır. Boşluk sinyallerinde ise mavi renge dönüşerek kullanıcısına bulunan hedef hakkında ilk bilgileri verir. Bu sayede çok daha hızlı arama ve araştırma yapabilirsiniz.

RAPOR EKRANI

KİRALIK DEDEKTÖR GOLDEN KİNG,Hedef sinyalinden aldığı ilk verileri ve sonrasında yapılacak işlemleri arama arayüzünde kullanıcısına bildirir. RAPOR EKRANI kullanıcılarına sadece hedef sinyali hakkında bilgi vermekle kalmaz uyarılar ve daha sonraki yapılacak işlemler hakkında da kılavuzluk eder. RAPOR EKRANI her an yanınızda olan bir uzman gibi arama ve araştırmalarınızda tüm ulaşmak istediğiniz bilgileri size söyleyen ve her hareketinizi kontrol eden bir partneriniz olacaktır. KİRALIK DEDEKTÖR GOLDEN KİNG

AYRIM BÖLÜMÜ

  KİRALIK DEDEKTÖRBu arayüz kullanıcıların eski alışkanlıkları düşünülerek tasarlanmıştır. Tamamen dijital olarak hazırlanan Golden King dedektör sistemi İBRELİ DİJİTAL ARAMA arayüzü ile kullanıcısına zevk ve beğenileri doğrultusunda arama yapabilme olanağı sunar. GENEL ARAMA arayüzünde verilen her bilgi ve görsel bu arayüzde ibrelerle ifade edilmiştir. Ayrıca GENEL ARAMA arayüzünde bulunan SCOPE ve RAPOR ekranları da bu arayüzde farklı bir görsellikle mevcuttur.
 

KİRALIK DEDEKTÖR KİRALIK DEDEKTÖRLER

SCOPE EKRANI

Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. GENEL ARAMA?dan farklı olarak ibreli aramada ibre ile hedef sinyalinin en yüksek noktasını gözleyebilirsiniz. İbrenin çıktığı en üst seviye hedef sinyalinin merkezini gösterir.

 

METAL BÖLÜMÜ İBRESİ

  KİRALIK DEDEKTÖR GOLDEN KİNG,Bu ekranda metalin değerli mi yoksa değersiz mi, çelik metal mi, karışım metal mi yoksa altın mı vs. ayırım bilgilerini dijital ibre yardımı ile takip edebilir ve yan yana duran metalleri de sonuç ekranında görebilirsiniz. Aynı zamanda ibrenin yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki metal hedefin sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

 

BOŞLUK BÖLÜMÜ İBRESİ

Bu ekranda boşluk sinyallerini takip edebilir, rakamsal olarak da alınan sinyal değerini okuyabilirsiniz. BOŞLUK İBRESİ sayesinde bilgi karmaşası ortadan kalkar ve çok daha rahat bir kullanım elde etmiş olursunuz. Aynı şekilde metal bölümü ibresi gibi boşluk bölümü ibresinin de yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki boşluk sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI 3D DİJİTAL İŞLETİM FONKSİYONU

 

kiralık dedektör Golden King dedektör sistemi dünyada hiçbir sistemin ulaşamayacağı bir teknoloji ile donatılmıştır. Sistemin en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Günümüze kadar 3D fonksiyonlu tüm sistemler zeminden aldıkları voltaj değerine en uygun resmi çağırarak alınan sinyalin voltaj grafiğini verebiliyorlardı. Bu grafikler daha üretim aşamasında sisteme yerleştiriliyor, arazideki milyonlarca ihtimali kısıtlı sayılarda resimlerle ifade etmeye çalışıyorlardı. Bunlar ihtiyaçlara cevap veremeyen ve gerçekten uzak temsili resimlerdi.

 


  kiralık dedektör ,Tüm bu sistemlerin aksine Nokta Mühendislik, Golden King'de gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme teknolojisini hayata geçirdi. Örnek resimlerde de görüldüğü üzere Golden King aldığı sinyalin gerçek zamanlı olarak 3D çizimini yaparak ekrana yansıtır. Grafiğin hemen yanındaki pencerede de hedef sinyalinin yaklaşık derinlik ve ayırım bilgilerini gösterir. Sonuç ekranını klavye tuşlarını kullanarak döndürüp değişik açılardan inceleyebilir ve tüm bu görüntüleri kaydederek istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.

  KİRALIK DEDEKTÖR MERKEZİ

BENZERSİZ AYRIM ÖZELLİĞİ

KİRALIK DEDEKTÖR

Golden King çok gelişmiş bir metal ayrımı özelliğine sahiptir. Metalleri değersiz, karışım, çelik, değerli ve altın olarak ayırır. Aynı zamanda yan yana duran iki farklı metali tespit eder ve iki farklı metali ekranda yüzdelik oranları ile gösterir. Boşlukları tespit etme özelliği sayesinde mağara, mahzen, tünel, dehliz ve kapalı oda vb. yerleri de tespit ederek yer altında saklı yerler artık bir sır olmaktan çıkar. Golden King boşluk içerisindeki metalleri de tespit etme özelliğine sahiptir. Boşluk içerisinde bir metal tespiti yaptığında sonuç ekranında boşluğun ve tespit ettiği metalin 3D grafiğini çizerek yüzdelik oranları ile ekranda gösterir.
 

 

D.I.S.S TEKNOLOJİSİ

Zeminden alınan ve işlenen sinyalin sonuç kalitesini alınan sinyalin temizliği ve kararlılığı belirler. Tüm dedektörler ve bobinleri iklimsel ve çevresel faktörlerden olumsuz olarak etkilenirler. D.I.S.S teknolojisi bu faktörlerden dolayı oluşan etkiyi filtreler ve alınan sinyalin kalitesini arttırır. Zemini sürekli kontrol ederek aramalarınızı kesintisiz bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

 

GECE GÖRÜŞLÜ,KARADA VE SUDA GÖRÜNTÜ ALAN ÖZEL KAMERA

Sistemde kullanılan gece görüşlü, 30 metre derinlikte karada ve su altında görüntü alabilen bu kamera çok yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir. Hiç ışık olmayan ortamlarda bile rahatlıkla çekim yapabilir, çektiğiniz görüntüleri kaydedip daha sonra sistem içinden izleyebilirsiniz. İçeriye girmeye gerek duymadan mağara, geçit, tünel, mahzen, su kuyusu, deniz, göl gibi tüm ortamları bu kamera sayesinde rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

 

GAZ SENSÖRÜ

Golden King'in GAZ SENSÖRÜ özellikle mağara, mahzen, kuyu, tünel vb. kapalı mekânlarda bulunan ve insan sağlığı için tehlikeli olan metan gazını tespit eder. Araştırma yaptığınız ortamda metan gazı varsa sistem bunu anında algılar ve kullanıcıyı uyarı ekranı ile uyarır.

 

BAŞLIK VE AKSESUARLAR

Yüzey Arama Başlığı
24cm x 32cm (12.5")
Genel Arama Başlığı
36cm x 44cm (17")
Derin Arama Başlığı
60cm x 100cm (39")
     
     
Sessiz Aramalar İçin
Stereo Kulaklık
220 Volt Şarj Aparatı Araç Şarj Aparatı
Opsiyonel
     
     

Su Geçirmez Gece Görüşlü Kamera
30m Kablo  

Gaz Sensörü
 
Taşıma Yeleği
Opsiyonel
Taşıma Çantası

 

DERİNLİK TABLOSU

Arama Başlığı

210 x 315

360 x 440

600 x 1000

Frekans

12.5 kHz

12.5 kHz

12.5 kHz


Ebat (cm) Derinlik Derinlik Derinlik

5 x 5

60 cm

85 cm

80 cm

10 x 10

80 cm

110 cm

120 cm

20 x 20

115 cm

140 cm

160 cm

30 x 30

140 cm

182 cm

215 cm

40 x 40

155 cm

220 cm

245 cm

60 x 60

185 cm

270 cm

305 cm

80 x 80

225 cm

295 cm

350 cm

100 x 100

245 cm

335 cm

410 cm

Veriler ve derinlikler laboratuar ortamında alınmıştır.

Bu veriler arazide değişkenlik gösterebilir. Metaller, tek başlarına, uyarılmadıkları sürece manyetik alan yaymazlar. Toprağa gömülü olan metaller toprağın içinde bulunan mineral ve metal bileşiklerle kimyasal reaksiyona girerler. Bu reaksiyonun sonucu olarak metalle toprak arasında bir elektroliz akımı oluşur ve metaller korozyona uğrayarak iyonlaşmış, yeni bir bileşik oluştururlar. Bu olgu da dedektörlerin derinliğini olumlu yönde etkiler.


Toprağın mineral ve metal yoğunluğu, reaksiyonun hızlı veya yavaş olmasına etken nedenlerdir. Bu durumdan dolayı, normalde algılama yapılamayacak derinliklerdeki büyük metaller, yukarıdaki şartlar oluştuğu durumlarda, sistemimiz GOLDEN KING DEEP PROCESSOR RADAR tarafından 8 metreye kadar olan derinliklerden algılanabilir.

DİĞER SATILIK DEDEKTÖR VE KİRALIK DEDEKTÖR MODELLERİ İÇİN ARAYIN YARDIMCI OLALIM