GOLD FINDER KİRALIK DEDEKTÖR

KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

KİRALIK DEDEKTÖR GOLD FINDER DEDEKTÖR'ÜN DÜNYA DEDEKTÖRLERİNE GÖRE
ÜSTÜN AYRIM VE DERİN ARAMA ÖZELLİĞİ


6 METRE MAKSİMUM DERİNLİĞE SAHİP OLMASIDIR.

1.000 MT. HEDEFE YÖNLENDİREN ALAN TARAMA SETİYLE BERABER ASKILI SİSTEM

KİRALIK DEDEKTÖR Gold finder dedektör, Otomatik arama özelliği sayesinde birkaç dakika içinde yüzlerce metre kare alanı demir çivi gibi değersiz metalleri otamatik olarak kapatıp, sadece altın, gümüş, bronz, tunç, gibi sadece değerli metal objeleri net bulmanızı, ne kadar derinde olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde dünyadaki istediğiniz cihazla her türlü arazi şartlarında karşılaştırabilirsiniz. Dünyadaki benzerlerinden daha derin, kullanımı kolay, net ayrım özelliği ve uygun fiyatıyla ÜSKÜDAR'DAKİ OFİSİMİZDE Deneyerek alma imkanına sahip olabilirsiniz.


KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

gold fınder kiralık dedektör : 500 tl

kiralık dedektör - KİRALIK DEDEKTÖRLER

KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER GOLD FINDER KİRALIK DEDEKTÖRÜN DÜNYADAKİ BENZER DEDEKTÖRLERDEN FARKLI ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

  KİRALIK Gold finder dedektör çok hızlı bir şekilde açılıp kullanıma hazır hale gelir. Bu bölümden sonra istediğiniz bölüme alıp arama yapabilirsiniz. İsterseniz otamatik arama bölümünde isterseniz genel aramada yada ayrım modunda arama seçeneğini sizlere sunmaktadır. 

KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

gold fınder kiralık dedektör : 500 tl

kiralık dedektör - KİRALIK DEDEKTÖRLER


kiralık Gold finder dedektör açılış işleminden sonra arama yapacağınız zemine göre ayarlarını yaparak. Satılık Gold finder dedektörün benzer detektörlerden daha derinlere kadar sinyal göndermenizi sağlayacaktır. İster derin arama anteniyle ister küçük obje ve tek para aramalarında kullanılan küçük arama anteniyle arama yapabilirsiniz. Genel arama bölümünde her türlü metali ve boşlukları bulabilme özelliğine sahiptir. Bu bölümde tesbit yaptığınız metalleri sizlere ses ve bar grafikleriyle metalin tam merkezini bulmanızı sağlar.

KİRALIK Gold finder dedektör AYRIM bölümüne tek tuşa bastığınızda geçmektedir. Ayrım modunda toprak kaya horasan gibi sert kaya ve toprağın içindeki ALTINI tesbit yaptığımızda goldfinder dedektörün ekranında net bir şekilde altın olduğunu farklı ses ve yazıyla aynı zamanda bar ikonlarıyla tam merkezini 3 FARKLI tesbit yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde % 80 net ayrım ve derinliğini öğrenme imkanına sahip olacaksınız.
Satılık Gold finder dedektör Ayrım bölümünde gümüş, bakır, bronz, tunç benzeri heykel para ve objeleri tesbit yaptığınızda satılık gold finder dedektörün ekranında sağ taraftaki bar ikonlarıyla beraber yazıyla yazarak farklı sesle kıymetli yazarak tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda tesbit yapılan objelerin ne kadar derinlerde olduğunu, başlangıç bitiş noktalarını, tahmini çapını ve tam merkezini % 80 tesbit yapmanızı sağlayacaktır.
gold fınder garret dedector
  kiralık dedektör Gold finder dedektör Arazide kullanırken sizleri yormadan demir, çivi, teneke, gibi değersiz metalleri ayrım yapabilir. İsterseniz otamatik arama bölümüne alıp değersiz parçaları tamamen kapatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde % 80 değersiz metalleri görmeden arama yapabilir. SADECE ALTIN, GÜMÜŞ, OBJE VE PARÇALARI ARAYABİLİRSİNİZ.
  kiralık Gold finder dedektör toprak, kaya, horasan gibi toprak altında yapılmış olan eski çağlara ait ODA,TÜNEL, MAHZEN, KRAL MEZARLARI, TİMÜLÜS benzeri yapıları bunların içindeki kıymetli altın objeleri mükemmel tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda ne kadar uzunluğunda ve çapında olduğunu tesbit yapıp cihazın ekranında BOŞLUK yazısıyla beraber sol grafik barlarıyla net anlayıp, başlangıç ve bitiş noktalarını hesaplayabilirsiniz.

gold fınder xp5000 dedector

 

KİRALIK DEDEKTÖR - KİRALIK DEDEKTÖRLER

gold fınder kiralık dedektör : 500 tl

kiralık dedektör - KİRALIK DEDEKTÖRLER

KİRALIK DEDEKTÖRGold finder dedektör 2.YIL GARANTİLİ çift başlık, çift batarya 1.000 mt alanı tarayabilen alan tarama hediyeli. Araba şarj cihazı darbelerden etkilenmeyen özel muhafazalı süngerli su geçirmeyen bavul çantası, ara kablosu, şarz cihazı ile birlikte, tam takım halinde verilmektedir. Bu harika ürünü ister ofisimize gelip diğer dedektörlerle karşılaştırma yapabilir, yada adresinize isteyebilir alırkende kapıda ödemesini yapabilirsiniz.

KİRALIK DEDEKTÖR , GOLD FINDER DEDEKTÖRÜ OLUŞTURAN PARÇALAR

GOLD FİNDER ALAN TARAMALI VE DERİN ARAMA BAŞLIKLI FULL PAKET

SATILIK GOLD FİNDER FİYATI……..........................…. 4250 TL (KAMPANYALI FİYAT)
İkinci el gold finder, ikinci el gold finder fiyatı…......... 3500 TL
Kiralık dedektör, kiralık gold finder fiyatı………….......... 500 tl

50 FARKLI DEDEKTÖR MODELLERİ İÇİN ARAYINIZ.


Dünyanın en iyi markalarını ister kiralık _ister satılık almak için Bize danışmadan karar vermeyin.