GOLD FİNDER DEDEKTÖR


İRTİBAT NUMARAMIZ

0532 652 33 02 - 0542 797 76 26 - 0216 310 98 58


GOLD FINDER DEDEKTÖRÜN FARKLI ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

Derin arama başlığı sayesinde dünyanın en derin dedektörlerinden biri olma özelliğine sahiptir.

Kaya,horasan,taş duvar,karlı ve ıslak zeminlerdeki altın,boşluk,ve tünelleri net bulmanızı sağlar.GOLD FİNDER OTOMATİK ARAMA ÖZELLİĞİ

Gold Finder altın arama dedektörü, Otomatik arama özelliği sayesinde birkaç dakika içinde yüzlerce metre kare alanı demir çivi gibi değersiz metalleri otamatik olarak kapatıp, sadece altın, gümüş, bronz, tunç, gibi sadece değerli metal objeleri net bulmanızı, ne kadar derinde olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde dünyadaki istediğiniz cihazla her türlü arazi şartlarında ÜSKÜDAR'DAKİ OFİSİMİZ'de deneyerek alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Gold Finder altın arama dedektörü çok hızlı bir şekilde açılıp kullanıma hazır hale gelir. Bu bölümden sonra istediğiniz bölüme alıp arama yapabilirsiniz. İsterseniz otamatik arama bölümünde isterseniz genel aramada yada ayrım modunda arama seçeneğini sizlere sunmaktadır.


ALTIN AYRIMLI DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ GOLD FİNDER

Gold finder dedektör açılış işleminden sonra arama yapacağınız zemine göre ayarlarını yaparak. Gold finder dedektörün benzer dedektörlerden daha derinlere kadar sinyal göndermenizi sağlayacaktır. İster derin arama anteniyle ister küçük obje ve tek para aramalarında kullanılan küçük arama anteniyle arama yapabilirsiniz. Genel arama bölümünde her türlü metali ve boşlukları bulabilme özelliğine sahiptir. Bu bölümde tesbit yaptığınız metalleri sizlere ses ve bar grafikleriyle metalin tam merkezini bulmanızı sağlar.ALTIN AYRIMLI ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ GOLD FİNDER

Gold finder dedektör AYRIM bölümüne tek tuşa bastığınızda geçmektedir. Ayrım modunda toprak kaya horasan gibi sert kaya ve toprağın içindeki ALTINI tesbit yaptığımızda goldfinder dedektörün ekranında net bir şekilde altın olduğunu farklı ses ve yazıyla aynı zamanda bar ikonlarıyla tam merkezini 3 FARKLI tesbit yapabilmenizi sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde % 80 net ayrım ve derinliğini öğrenme imkanına sahip olacaksınız. Gold finder dedektör Ayrım bölümünde gümüş, bakır, bronz, tunç benzeri heykel para ve objeleri tesbit yaptığınızda goldfinder dedektörün ekranında sağ taraftaki bar ikonlarıyla beraber yazıyla yazarak farklı sesle kıymetli yazarak tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda tesbit yapılanobjelerin ne kadar derinlerde olduğunu, başlangıç bitiş noktalarını, tahmini çapını ve tam merkezini % 80 tesbit yapmanızı sağlayacaktır.Gold finder Altın arama dedektörü.Arazide kullanırken sizleri yormadan demir, çivi,teneke, gibi değersiz metalleri ayrım yapabilir. İsterseniz otamatik arama bölümüne alıp değersiz parçaları tamamen kapatabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde % 80 değersiz metalleri görmeden arama yapabilir.SADECE ALTIN, GÜMÜŞ, OBJE VE PARÇALARI ARAYABİLİRSİNİZ.

Gold finder dedektör toprak, kaya, horasan gibi toprak altında yapılmış olan eski çağlara ait ODA,TÜNEL, MAHZEN, KRAL MEZARLARI, TİMÜLÜS benzeri yapıları bunların içindeki kıymetli altın objeleri mükemmel tesbit yapmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda ne kadar uzunluğunda ve çapında olduğunu tesbit yapıp cihazın ekranında BOŞLUK yazısıyla beraber sol grafik barlarıyla net anlayıp, başlangıç ve bitiş noktalarını hesaplayabilirsiniz.