Arex 17 PRO Dedektör


DEDEKTÖR VİDEOMUZU İZLEYEBİLİRSİNİZ0532 652 33 0
2 / 0542 797 76 26 / 0216 652 2 444


Bütün dünya'ya ingilizce,arapça,farsça ve türkçe sunulan satılık dedektör AREX 17 serisinin LCD ekranlı ve görüntülü en gelişmiş pratik kolay kullanımı net ayrım özelliği hertürlü

arazi şartlarında özellikle kayalık madenli ve kumsal alanlarda derin arama başlığı sayesinde 4 metre net 7 mt derinlikten algılama ve tesbit yapabilme özelliğine sahiptir.

 

SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altındaki tünel girişleri mahsen.oda. kuyu gibi görünürlügü kaybolmuş yerleri grefikler cizerek merkezini bulmanızı sağlamaktadır. TEK TUŞLA ayrım moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazın ekranında yazı grefik ve farlı ses ile bizlere ekranında göstermektedir.

 

satılık dedektör AREX17 ekranlı dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden kredi kartına 12 taksitle alabilirsiniz ofisimizdeki büyük mağazadaki deneme stantlarımızda isterseniz arazideki deneme ve eğitim yerinde cihazın özelliklerini müşteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.


AREX 17 PRO EKRANLI DEDEKTÖR

 

 

MEBRAN GÖRÜNTÜLERİ
alt

 

 

alt

DERİNLİK

 

alt

KIYMETLİ

 

alt

BOŞLUK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AREX 17 LCD EKRANLI MODELİN
EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ

 

1) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin kullanımı taşıması üstün ayrım özelliği sayesinde daha net sonuca ulaşabilir.arazide kullanırken sizleri yormaz çok kısa zamanda geniş,çalılık,taşlık alanları istediğiniz gibi araştırabilirsiniz.satılık dedektör serisinden en çok tercih edilen modeldir.arex 17 ekranlı dedektörler serisinden istediginizi kiralayarak alabilirsiniz.

 

 

 


 

 

 

 

2) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin derin arama başlığı sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelliği sayesinde boşluk,oda,tünel ve metal objeleri daha derinden algılama özelliğine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26x30 çapında küçük başlık yapılmaktadır.

 

 

 

NET ALTIN AYRIMLI SATILIK DEDEKTÖR


3) Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.

 

 

OTOMATİK DERİNLİK HESAPLAMA ÖZELLİĞİ

 

 

 

4) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlıyabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.

 

 

 


MEZAR ODA MAHSEN GİBİ BOŞLUKLARI BULUR

 

 

5) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grefikler cizerek net anlamamızı sağlamaktadır ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.

 

 

 

 


 

6) Arex 17 nin toprak yada kayanın içindeki tesbit yaptığı objelerin bize ne kadar derinde olduğunu otomatik olarak cihazın ekranında hesaplama özelliğine sahiptir.

böylece tesbit yaptıgımız objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere öğrenme imkanı sağlamaktadır.

 

 

ÖZEL SES ,IŞIK VE EKRAN AYARLARI VARDIR

 

 

 

7) SATILIK DEDEKTÖR,Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklıga alabilirsiz yazılarlada bulunan objeleri tanımlama özelliği yedek bataryasıyla birlikte 20 saatin üstünde kullanım imkanı sağlamaktadır hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur.